Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
АДИДАС ПАТИКИ
АДИДАС ПАТИКИ АДИДАС ПАТИКИ АДИДАС ПАТИКИ АДИДАС ПАТИКИ

АДИДАС ПАТИКИ

700 МКД

Големина: 38

Бренд: addidas

Град: Скопје

Материјали: патики полиестер платнени

Ознаки: патики

Состојба: ново без етикета

Боја: сиво розе

Додадено: 24.5.2022

Прегледи: 251

4

Оргинал адидас патики Естетски преубави удобни малку високи

OzgeYagiz

7
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

10