Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
фустан ZARA
фустан ZARA фустан ZARA

фустан ZARA

400 МКД

Големина: S

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: полиестер

Ознаки: ///

Состојба: ново без етикета

Додадено: 25.5.2022

Прегледи: 321

4

фустан ZARA широк крој, над колена, величината одговара за S/M

ena.kovachic

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

1