Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Долг црн фустан
Долг црн фустан Долг црн фустан Долг црн фустан Долг црн фустан Долг црн фустан

Долг црн фустан

500 МКД

Големина: 38

Бренд: zola

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: fustan poliester pamuk dolg crn

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 25.5.2022

Прегледи: 116

1

Долг црн фустан. Потесен модел

Јулија

2
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0