Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Блузи и маици Маици 4 маици Адидас и гратис Aдидас капче
4 маици Адидас и гратис Aдидас капче
4 маици Адидас и гратис Aдидас капче 4 маици Адидас и гратис Aдидас капче 4 маици Адидас и гратис Aдидас капче 4 маици Адидас и гратис Aдидас капче 4 маици Адидас и гратис Aдидас капче

4 маици Адидас и гратис Aдидас капче

1900 МКД

Големина: S

Бренд: adidas

Град: Куманово

Материјали: памучни памук

Ознаки: мајци памучни маици

Состојба: ново без етикета

Боја: бело

Додадено: 29.5.2022

Прегледи: 162

1

Адидас маици Црна адидас кратка XS 500 денари Бела адидас S 500 денари Светло лила адидас M 300 денари Розе адидас ХS 500 денари Капче гратис

MeganFox1980

12
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

14