Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Liu Jo čanta
Liu Jo čanta Liu Jo čanta Liu Jo čanta Liu Jo čanta Liu Jo čanta

Liu Jo čanta

1000 МКД

Бренд: liu jo

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: jo liu

Состојба: задоволителна

Боја: златно

Додадено: 29.5.2022

Прегледи: 595

12

Čanta Liu Jo , kupena e 96 evra od Grcija , koristena e i ima oštetuvanje koe e prikažano na slikite , bojata e šampanj i e odličen moden dodatok . Za povekje sliki i informacii obratete mi se .

MihaelaT

6
0

Членот го следат

34

Членот ги следи

443