Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan 36
Fustan 36 Fustan 36 Fustan 36

Fustan 36

500 МКД

Големина: 36

Бренд: xxx

Град: Неготино

Материјали: teska likra

Ознаки: 36

Состојба: многу добра

Боја: бело

Додадено: 30.5.2022

Прегледи: 243

1

Fustanot e od Teska likra voopsto ne e proziren, I preubavo stoi Dokolku vi trebaat dimenzii ke vi meram odgovara na s velicina

Deni..

14
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

5