Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova kosula Elena Luka
Nova kosula Elena Luka Nova kosula Elena Luka Nova kosula Elena Luka Nova kosula Elena Luka Nova kosula Elena Luka

Nova kosula Elena Luka

300 МКД

Големина: 44

Град: Скопје

Материјали: elastin artificial leather

Ознаки: elena luka crna kosula nova

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 5.6.2022

Прегледи: 82

1

Kosulata e kako nova, nosena e na edna svecenost, kupena od Elena Luka, velicina 44, se vrzuva so kaivce na polovinata na preklop e, krie vishok kilogrami.

Sunday

2
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0