Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Шушкави панталони
Шушкави панталони

Шушкави панталони

350 МКД

Големина: S

Бренд: ..

Град: Скопје

Материјали: ..

Ознаки: панталони тренерки

Состојба: ново без етикета

Боја: сиво

Додадено: 8.6.2022

Прегледи: 236

4

Еднаш се облечени без маана! Со висок струк се тенок материјал

skopje.clothes

20
0

Членот го следат

32

Членот ги следи

2