Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Сандали со циркони
Сандали со циркони Сандали со циркони Сандали со циркони Сандали со циркони Сандали со циркони

Сандали со циркони

600 МКД

Големина: 37

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: материјал

Ознаки: потпетици штикли сандали

Состојба: многу добра

Боја: розе

Додадено: 12.6.2022

Прегледи: 109

3

Затворени златно-розеви сандали, со машна и ремче околу глуждот со циркони. Носени се два пати, изгледаат како нови. Можна е потреба да се смени флекница.

ZoranaM

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0