Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Обувки / Чизми / Чизми со штикла / Batta novo cizmicki do glued 39namaleni 1000

EmiDrakulevska

Скопје

Batta novo cizmicki do glued 39namaleni 1000

1600 МКД

1

Детали за производот

Големина: 39

Бренд: bata

Град: Скопје

Материјали: nz

Ознаки: nz

Состојба: ново со етикета

Боја: кафено

Опис

novo neobleceni cizmicki do gluzd so patent od strana I ukrasen zlaten dodatok n.a. vrvot.Od poznatiot brand Bata br 39 cenata e n.a. niv.50 chf. gi prodavam za simbolicno 1200d

Додадено: 16.6.2022

Прегледи: 555