Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Блузи и маици Маици Подарувам летна облека
Подарувам летна облека
Подарувам летна облека

Подарувам летна облека

ПРОДАДЕНО

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: подарувам

Состојба: многу добра

Боја: шарено

Додадено: 19.6.2022

Прегледи: 145

1

Подарувам облека, малку носена, зачувана. Има пантолони, шорцеви и маички на кратки и прерамки. Величините се М Л или стандард. Само за Скопје.

Nadica123

5
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0