Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan
Fustan Fustan

Fustan

250 МКД

Големина: S

Град: Битола

Материјали: pamuk

Ознаки: #crno

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 6.7.2022

Прегледи: 307

1

Fustanot e nov, voopsto ne nosen. Samo etiketata e izvadena, odgovara za S/M. Mnogu ubavo stoi

Petrina

19
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

0