Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Кошула
Кошула  Кошула  Кошула

Кошула

900 МКД

Бренд: нз

Град: Битола

Материјали: памук

Ознаки: cipka

Состојба: одлично

Боја: крем

Додадено: 10.7.2022

Прегледи: 258

2

Уникатна кошула изработена со кордон лента (Англе) со дупла крагна. Поклон од Шведска. Можи да се носи со крем маичка или било која друга боја, над фустан...... Преубава, малку тесничка за мене. Одговара на S/M.

Fashionstylemk

56
0

Членот го следат

34

Членот ги следи

25