Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Зебрести панталони
Зебрести панталони

Зебрести панталони

550 МКД

Големина: M

Град: Неготино

Материјали: тексас

Ознаки: зебрести

Состојба: одлично

Боја: шарено

Додадено: 6.8.2022

Прегледи: 192

2

Зебрести панталони во одлична состојба само патентот треба да се смени, облечени неколку пати

Liliii

1
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

1