Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sandali br.38
Sandali br.38 Sandali br.38 Sandali br.38

Sandali br.38

400 МКД

Град: Кочани

Материјали: pluta

Ознаки: sandali br.38 crni obuvki letni

Состојба: многу добра

Додадено: 11.8.2022

Прегледи: 138

0

Samo zanoseni. Sandali br.38. Lesni i udobni. Pogodni za so se. Cenata so namalenie e 450den.

iloveshopping

61
1

Членот го следат

23

Членот ги следи

53