Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zaxy апостолки
Zaxy апостолки Zaxy апостолки Zaxy апостолки Zaxy апостолки

Zaxy апостолки

400 МКД

Големина: 36.5

Град: Валандово

Материјали: ххх

Ознаки: zaxy

Состојба: одлично

Боја: морнарско плаво

Додадено: 11.8.2022

Прегледи: 133

0

Zaxy апостолки подигнати малку, купени 1300 денари од sport vision, како нови буквално, носени еден викенд ова лето. Не сум навикната на подигнати обувки па затоа ги продавам. Преквалитетни!

tanjicka7

8
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

11