Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
fustan NOV
fustan NOV fustan NOV fustan NOV fustan NOV fustan NOV

fustan NOV

6000 МКД

Големина: 38

Бренд: vienna

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: 1-38

Состојба: ново со етикета

Боја: тиркиз минт

Додадено: 11.8.2022

Прегледи: 241

6

prodavam nov fustan, voopsto ne e nosen kupen vo Dubai

Krasimira

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

5