Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Plus size fustan
Plus size fustan Plus size fustan Plus size fustan

Plus size fustan

800 МКД

Големина: 56

Бренд: river island

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: nov

Состојба: ново со етикета

Боја: црвено

Додадено: 11.8.2022

Прегледи: 411

3

Pokriva sekakvi nesovrsenosti na teloto

monicence93

21
0

Членот го следат

38

Членот ги следи

2