Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Teksas farmerki
Teksas farmerki

Teksas farmerki

200 МКД

Големина: 36

Бренд: waikiki

Град: Куманово

Материјали: teksas

Ознаки: jeans fashion waikiki

Состојба: одлично

Боја: плаво

Додадено: 12.8.2022

Прегледи: 124

1

Se prodavaat skoro ne noseni farmerki po cena od 200den

m.heigl

8
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

5