Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Вискозен комплет Sabra
Вискозен комплет Sabra Вискозен комплет Sabra Вискозен комплет Sabra Вискозен комплет Sabra Вискозен комплет Sabra

Вискозен комплет Sabra

400 МКД

Големина: L

Бренд: sabra

Град: Скопје

Материјали: viskoza, elastin

Ознаки: xxxx

Состојба: многу добра

Боја: зелено шарено

Додадено: 12.8.2022

Прегледи: 195

2

Многу пријатен вискозен комплет, маичка на прерамки и oversized маица со лептир ракави. Зелена основа со цветна апликација. Величина L. Горната маичка изгледа широка, но долната маичка одговара токму на L, па затоа е и oversized модел. Напомена: мало дупче на околувратникот, веројатно од закачалка, бидејќи комплетот е облечен еднаш до двапати.

ElenaMingovska

42
0

Членот го следат

35

Членот ги следи

11