Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Atmospere so goli ramenja 40
Atmospere so goli ramenja 40 Atmospere so goli ramenja 40 Atmospere so goli ramenja 40 Atmospere so goli ramenja 40 Atmospere so goli ramenja 40

Atmospere so goli ramenja 40

250 МКД

Големина: 40

Бренд: atmosphere

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: goliraminja atmosfere pamuk elastin crno

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 13.8.2022

Прегледи: 72

1

Pamucna crna maicka na Atmosfere meka elasticna, so goli ramenja. Epten rastegliva merki gradin 100 se tegne do 120 dolzina 67 bez maani prijatna za nosenje prakam po kargo

Hedera

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0