Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Preubavo fustance MNG
Preubavo fustance MNG Preubavo fustance MNG Preubavo fustance MNG Preubavo fustance MNG

Preubavo fustance MNG

850 МКД

Големина: 36

Бренд: mango

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: xxx

Состојба: многу добра

Боја: бело

Додадено: 13.8.2022

Прегледи: 91

1

Belo fustance od Mango so preubava bordura, dolzina do kolena,kupeno vo stranstvo, noseno 2-3 pati, bez ostetuvanja

Emili280678

123
2

Членот го следат

73

Членот ги следи

32