Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан Фустан Фустан Фустан

Фустан

300 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: памук ликра

Ознаки: ххххх

Состојба: ново без етикета

Боја: бело

Додадено: 14.8.2022

Прегледи: 239

3

Остана необлечен....пишува Л но може и М величина. Напред кај стомакот е отворен. Позади со мсл шлиц и скриен патент

Ketrin197672

45
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

3