Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
New look bluza
New look bluza

New look bluza

80 МКД

Големина: L

Бренд: new look

Град: Струмица

Материјали: 00

Ознаки: 00

Состојба: многу добра

Боја: жолто

Додадено: 14.8.2022

Прегледи: 300

3

New look bluza naracana od Asos ne e mnogu nosena L velicina

Queen54

71
2

Членот го следат

43

Членот ги следи

25