Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kolsula za plaza
Kolsula za plaza Kolsula za plaza Kolsula za plaza

Kolsula za plaza

250 МКД

Големина: 40

Бренд: hm

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: moderno

Состојба: многу добра

Боја: шарено

Додадено: 19.8.2022

Прегледи: 468

4

Kosula za na plaza,velicina M, od HM, lesen matrerjal, ubav dizajn, poluprozirna,so vrvka pod gradite.

jasminaavramosk

44
0

Членот го следат

50

Членот ги следи

3