Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Здолништа Миди Здолниште со интересен дезен
Здолниште со интересен дезен
Здолниште со интересен дезен Здолниште со интересен дезен Здолниште со интересен дезен Здолниште со интересен дезен

Здолниште со интересен дезен

400 МКД

Големина: 34

Град: Скопје

Материјали: лен памук

Ознаки: поставена ленена колена

Состојба: ново без етикета

Боја: бело шарено

Додадено: 26.8.2022

Прегледи: 70

1

Здолниште со несекојдневен дезен, може да се комбинира за различни пригоди не се скрозира има постава

Snegullka2

1
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1