Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Waikiki suknja pantaloni
Waikiki suknja pantaloni Waikiki suknja pantaloni Waikiki suknja pantaloni Waikiki suknja pantaloni

Waikiki suknja pantaloni

450 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: xx

Состојба: многу добра

Боја: шарено

Додадено: 27.8.2022

Прегледи: 186

2

Suknja pantaloni vo ubav kolorit koj lesno se kombinira. Vo odlicna sostojba, ednas noseni. Kupeni poradi skladnite boi, no ne e moj stil

fineliving

163
0

Членот го следат

111

Членот ги следи

42