Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mango novi pantaloni
Mango novi pantaloni Mango novi pantaloni Mango novi pantaloni Mango novi pantaloni Mango novi pantaloni

Mango novi pantaloni

600 МКД

Големина: 42

Бренд: mango

Град: Струмица

Материјали: ..

Ознаки: ..

Состојба: ново без етикета

Боја: праска розе

Додадено: 28.8.2022

Прегледи: 121

5

Novi ne se koristeni samo isprani, mene mi se golemi 42broj Mango

Queen54

62
2

Членот го следат

45

Членот ги следи

26