Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara L jakna faux leather
Zara L jakna faux leather Zara L jakna faux leather

Zara L jakna faux leather

1500 МКД

Големина: L

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: xx

Состојба: одлично

Боја: бордо

Додадено: 30.8.2022

Прегледи: 179

2

Odgovara na L i Xl Kako nova,vino boja , mnogu kvalitetna.

Cashmeregirl

0
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

1