Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Longchamp Tasna Novaa
Longchamp Tasna Novaa Longchamp Tasna Novaa Longchamp Tasna Novaa Longchamp Tasna Novaa Longchamp Tasna Novaa

Longchamp Tasna Novaa

4500 МКД

Град: Скопје

Материјали: preubav

Ознаки: black bag longchamp

Состојба: ново со етикета

Боја: црно

Додадено: 31.8.2022

Прегледи: 426

0

Longchamp skros nova crna tashna. Kupena mi e podarok vo Germanija 9.500 denari (125€). No ne e moj stil, odgovara so sve! Se nosi na raka, i na ramo. Prakticna sekoj dnevna. Moze da vi slusi i kako podarok! Bez razmena.

ShoppingQueen*

430
0

Членот го следат

337

Членот ги следи

0