Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ташничка
Ташничка Ташничка Ташничка Ташничка

Ташничка

500 МКД

Бренд: bag to bag

Град: Кичево

Материјали: xx

Ознаки: ташна bag

Состојба: одлично

Боја: тиркиз минт

Додадено: 31.8.2022

Прегледи: 195

8

Преквалитетна и необична ташничка, без ниту една оштета и ја продавам по половина цена!

queen98

8
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

11