Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Komplet
Komplet Komplet Komplet Komplet Komplet

Komplet

1000 МКД

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: xxcx

Состојба: одлично

Боја: златно

Додадено: 2.9.2022

Прегледи: 140

1

Preubav eleganten komplet od narakvica, obetki i prsten, noseni samo za svadba

borbenazena

32
0

Членот го следат

24

Членот ги следи

1