Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Skroz nova nekoristena zimska jakna
Skroz nova nekoristena zimska jakna Skroz nova nekoristena zimska jakna Skroz nova nekoristena zimska jakna Skroz nova nekoristena zimska jakna Skroz nova nekoristena zimska jakna

Skroz nova nekoristena zimska jakna

1400 МКД

Големина: XL

Град: Прилеп

Материјали: xxxxx

Ознаки: xxxxx

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 3.9.2022

Прегледи: 137

0

Jaknata e skroz nova nekoristena kapata se vadi XL pogolema serija e bi odgovarala od 90 do 100 kg

Marija53

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

1