Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Фустани Летни фустани Три фустанчиња - 999ден
Три фустанчиња - 999ден
Три фустанчиња - 999ден Три фустанчиња - 999ден Три фустанчиња - 999ден

Три фустанчиња - 999ден

999 МКД

Големина: 38

Бренд: ///

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: dress

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 5.9.2022

Прегледи: 94

1

Три фустанчиња, одговараат на С и М - 999ден.

IvanaTr

5
0

Членот го следат

25

Членот ги следи

0