Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дебела блуза есен зима
Дебела блуза есен зима

Дебела блуза есен зима

250 МКД

Големина: XL

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: како нова

Состојба: одлично

Боја: сиво

Додадено: 9.9.2022

Прегледи: 125

1

Бојата е темно сива скоро црна Носена неколку пати во одлична состојба без мана Дебелка одговара за есен и зима Предниот дел има имитација на наметка и лесно паѓа

HKanana

46
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

0