Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ ЛАНЧЕ

ЛАНЧЕ

100 МКД

Град: Скопје

Материјали: ланче

Ознаки: ланче

Состојба: ново без етикета

Додадено: 11.9.2022

Прегледи: 141

2

Ново ланче од кафеави камчиња камчињата се лакирани и имаат сјај одлична состојба, не носено, без оштетувања цена 100 ден

Robertina

6
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

5