Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Skechers
Skechers Skechers Skechers Skechers

Skechers

1000 МКД

Големина: 38

Град: Кичево

Материјали: ...

Ознаки: patiki

Состојба: многу добра

Додадено: 11.9.2022

Прегледи: 145

0

Најудобните скечерс патики со мемори пена Dual Lite Cooling Состојба: 8/10

Zanna.Style

7
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

4