Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Обувки Спортски обувки Патики Нови Оригинал New Balance Патики со кутија
Нови Оригинал New Balance Патики со кутија
Нови Оригинал New Balance Патики со кутија Нови Оригинал New Balance Патики со кутија

Нови Оригинал New Balance Патики со кутија

999 МКД

Големина: 38.5

Бренд: new balance

Град: Битола

Материјали: полиуретан

Ознаки: balance патики new

Состојба: ново со етикета

Боја: плаво

Додадено: 15.9.2022

Прегледи: 164

3

Нови Оригинал New Balance Патики. Доаѓаат со кутија. Купени од Австралија. Број 38.5. Платени 4800мкд. Цена фиксна!

Elizabeta19

18
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

0