Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Elek stosen
Elek stosen Elek stosen Elek stosen

Elek stosen

450 МКД

Големина: 38

Бренд: xxx

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: novo

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 17.9.2022

Прегледи: 119

3

Crn elek, stosen, kupen i zaboraven.Sega i nemozam da go iskombiniram.Odgovara od s do xl

Emili280678

123
2

Членот го следат

73

Членот ги следи

32