Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Патики
Патики Патики Патики Патики Патики

Патики

350 МКД

Големина: 38

Бренд: nike

Град: Прилеп

Материјали: ------

Ознаки: -------

Состојба: многу добра

Боја: розе

Додадено: 17.9.2022

Прегледи: 148

0

Носени сочувани 38 број

NatalijaV

4
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

1