Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi patiki
Novi patiki Novi patiki Novi patiki Novi patiki Novi patiki

Novi patiki

1000 МКД

Големина: 40

Бренд: reebok

Град: Скопје

Материјали: tekstil

Ознаки: patiki

Состојба: ново без етикета

Боја: сиво пинк

Додадено: 19.9.2022

Прегледи: 144

1

Novi, nekoristeni Reebok patiki

BLEKIBLACK

27
1

Членот го следат

17

Членот ги следи

4