Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Јакна
Јакна Јакна Јакна Јакна

Јакна

550 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: јакна црна

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 27.9.2022

Прегледи: 182

3

Црна долга јакна во која нема да знаете што е студ, носена но без оштети е, со џебови и еден мал џеб на раката и внатре во неа, се закопчува со патент и каишчиња.

angelaskopje

11
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

0