Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Спортска облека Тренерки *400*Sportska brend teget trenerka Sportika br.L
*400*Sportska brend teget trenerka Sportika br.L
*400*Sportska brend teget trenerka Sportika br.L *400*Sportska brend teget trenerka Sportika br.L *400*Sportska brend teget trenerka Sportika br.L

*400*Sportska brend teget trenerka Sportika br.L

700 МКД

Големина: L

Бренд: sportika

Град: Скопје

Материјали: poli,elastin

Ознаки: teget trenerka l

Состојба: многу добра

Боја: плаво

Додадено: 28.9.2022

Прегледи: 181

1

Kako NOVA sportska brend trenerka Sportika br.L Ubava kombinacija na boi teget i pink Predobar materijal i model super stoi Cena 700 Namalena 400 Momentalno ne sum vo MK Isporaka po Kargo so plateno Kargo

Maja2016

437
0

Членот го следат

89

Членот ги следи

79