Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zenska bluza M/L
Zenska bluza M/L Zenska bluza M/L Zenska bluza M/L

Zenska bluza M/L

300 МКД

Бренд: /

Град: Куманово

Материјали: pletena bluza

Ознаки: pletena bluza

Состојба: многу добра

Боја: сиво

Додадено: 29.9.2022

Прегледи: 145

0

Zenska pletena bluza, pesok boja, vo odlicna sostojba

Tasha20

12
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

2