Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Z. Pletena bluza
Z. Pletena bluza Z. Pletena bluza

Z. Pletena bluza

400 МКД

Големина: 36

Бренд: /

Град: Куманово

Материјали: pletena

Ознаки: pletena bluza

Состојба: одлично

Боја: портокалово

Додадено: 30.9.2022

Прегледи: 109

1

Bluza vo odlicna sostojba, odgovara na broj M Kvalitetna, moderna i super pogodna za esen/zima. Bluzata moze da se nosi i spustena na ramenici, kako i spustena na edno ramo samo, vo nekolku varijanti 🧡

Tasha20

5
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

2