Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cvetno sako
Cvetno sako Cvetno sako Cvetno sako

Cvetno sako

ПРОДАДЕНО

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: cvetno

Состојба: многу добра

Додадено: 30.9.2022

Прегледи: 93

1

Cvetno sako so dolgi rakavi ja nego pisuva M (odgovara i za S)

Izabela01

248
0

Членот го следат

74

Членот ги следи

23