Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
zelen vpecatliv fustan
zelen vpecatliv fustan zelen vpecatliv fustan zelen vpecatliv fustan zelen vpecatliv fustan

zelen vpecatliv fustan

950 МКД

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: svilen zelen

Ознаки: svetkav

Состојба: ново без етикета

Боја: зелено

Додадено: 4.10.2022

Прегледи: 202

1

Zelen preubav vpecatliv fustan so preramki so cirkoni. So etiketa e. Br 36 no odgovara i za 38. 38€ kupen

okimela

50
2

Членот го следат

62

Членот ги следи

0