Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Кошула
Кошула Кошула Кошула Кошула Кошула

Кошула

250 МКД

Големина: 38

Бренд: н&м

Град: Крива Паланка

Материјали: полиестер

Ознаки: ххх

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 4.10.2022

Прегледи: 65

1

Црна кошула

[email protected]

12
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

0