Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nov fustan
Nov fustan Nov fustan

Nov fustan

900 МКД

Големина: 48

Бренд: miss eos

Град: Скопје

Материјали: turski cvrst

Ознаки: nov

Состојба: ново со етикета

Боја: розе

Додадено: 6.10.2022

Прегледи: 251

3

Nov fustan miss eos tursko Nenosen, oslabev pa sea mi e golem I si ostana taka nenosen Kupen okolu 2000 den Broj 48 Isto ko od prodavnica

Sweet27

403
0

Членот го следат

169

Членот ги следи

99