Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
H&M crop top
H&M crop top

H&M crop top

400 МКД

Големина: S

Бренд: hm

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: croptop bluza maica hm

Состојба: многу добра

Боја: црно бело

Додадено: 9.10.2022

Прегледи: 162

0

Malku e nosena, no nema nikakvi oshtetuvanja

skopje.clothes

20
0

Членот го следат

33

Членот ги следи

2